STOVYKLA „VASARA SU TRADICINE LIETUVIŲ KULTŪRA“

Atsiprašome, šiame puslapyje kol kas nėra turinio.

STOVYKLA „VASARA SU TRADICINE LIETUVIŲ KULTŪRA“

Kviečiame 7-12 m. vaikus atostogas pradėti kūrybinėje-meninėje vaikų stovykloje „Vasara su tradicine lietuvių kultūra“

Jūsų laukia: kūrybinės dirbtuvėlės, edukacinės valandėlės, žygiai, visos dienos išvyka,  žaidimai, aktyvios pramogos lauke ir ledo arenoje bei  daug staigmenų!

Datos:
• Birželio 12-16 d. 8-17 val.
• Birželio 19-23 d. 8-17 val.

Vieta: KTKC, A. Jakšto g.18, Kaunas

Kaina: 100 Eur, su nuolaida – 75 Eur

Maitinimas: pusryčiai ir pietūs

Vietų skaičius ribotas

Registracija iki gegužės 19 d.

Registracija https://forms.gle/39XHSTSgt1Vg4wX38

__________________________________

Visiems užsiregistravusiems bus išsiųsta platesnė informacija.

Kilus klausimams, prašome skambinti direktoriaus pavaduotojai ugdymui Vaidai Kasparavičienei, tel. +370 673 29 769,  el. paštu vaida.kasparaviciene@ktkc.lt.

Tradicijos

Tradicijos ir papročiai užima svarbią, garbingą vietą ne tik tradicinėse šventėse, bet ir kasdienybėje. Tai mums ypač brangu, todėl  siekdami visa tai išsaugoti, dalinamės savo kūrybinėmis idėjomis ir patirtimi su Jumis. Turbūt nevienas esate girdėję, o kai kas ir įsitikinęs, kad mūsų stovykla – ypatinga. Džiaugiamės, galėdami Jums per tokį trumpą laikotarpį atskleisti tautos unikalumo paslaptis, suteikiant galimybę  pačiam vaikui pajusti tėviškės spalvų grožį ir suvokti, tai, kas esame, kuo gyvename ir kuo mes esame turtingi. Visa stovyklos veikla grindžiama etninės kultūros vertybių puoselėjimu.

Stovyklos tikslas  – puoselėti vaikų dvasinę kultūrą, pilietiškumą, sudarant sąlygas vasaros atostogų metu turiningai poilsiaujant ugdytis pažinimo, lavinimosi, saviraiškos poreikius, meninę ir estetinę kompetencijas,  plėtoti kūrybines galias, gebėjimus ir patirtį, saugojant  ir stiprinant sveikatą.

Modernumas

Mūsų siekis – kasdien tobulėti. Keičiatės Jūs ir Jūsų poreikiai, keičiasi ir mūsų požiūris į puoselėjamas vertybes. Nuolat atsinaujindami, ieškodami, kaip galėtume patraukiau ir turiningiau perteikti, tai, kas yra svarbu lietuviui – atviram pasaulio piliečiui, siekiame perteikti  gilias tradicinio paveldo tradicijas prieinamais būdais ir metodais šiuolaikiniam miesto vaikui. Mes tikimės, kad stovyklaudamas  VAIKAS:

  1. veiks, nebijodamas  bandyti ir klysti,
  2. supras amato svarbą ir įgys  verslo pagrindų,
  3. pasitikės savo jėgomis,
  4. išmėgins  įvairias priemones ir technologijas,
  5. patirs kūrybinį atradimo džiaugsmą,
  6. pramogaus, ieškos ir atras,
  7. kurs ir džiaugsis,
  8. leis laisvalaikį turiningoje aplinkoje,

Keliaus ir draugaus bendraamžių būryje, todėl  ne tik taps geresnis, bet kartu įgydamas  etninės kultūros žinių, bus  – LAIMINGESNIS, o tėveliai bus RAMŪS dėl vaiko saugumo visą darbo dieną.

Laukiame Jūsų!

STOVYKLOS AKIMIRKOS 2022

STOVYKLOS-2019 AKIMIRKOS

STOVYKLOS-2020 AKIMIRKOS

Atnaujinta 2023 04 17