MARGUČIŲ RIDENIMO VARŽYTUVĖS

MARGUČIŲ RIDENIMO VARŽYTUVĖS

2024-04-07 13:00:00 - 2024-04-07 15:00:00

  • Kauno pilies prieigose (prie Kanklininko skulptūros)

 

 

Nuo senų laikų brangiausia dovana mažiesiems per Velykas būdavo kiaušinis. Velykų rytą juos rasdavo paliktus Velykų bobutės, gaudavo dovanų iš besisvečiuojančių giminaičių arba „užsidirbdavo“ eidami pasikiaušiniauti. O koks džiaugsmas, jei dovanotas kiaušinis dažytas, gražiai raštuotas!

Ir mažus, ir didelius kviečiame patirti Velykų dovanojamą džiaugsmą ir balandžio 7 d., Kauno miesto šventės „Vaikų Velykėlės“ metu sudalyvauti MARGUČIŲ RIDENIMO VARŽYTUVĖSE. Čia galėsite ne tik savo dailiais margučiais pasipuikuoti, varžydamiesi dar daugiau jų išlošti, bet ir iš pačios Velykės gėrybių kraitelės vieną kitą dovanėlę gauti.

Norint tapti varžytuvių dalyviu reikia užsiregistruoti internetinėje formoje iki balandžio 3 d., pasirenkant Jums patogesnį laiką. Į varžytuves prašome atsinešti 5 (penkis) margučius. Nepraleiskite galimybės dalyvauti ir kartu smagiai praleisti laiką!


*Renginys viešas, gali būti fotografuojama ir filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti skelbiami viešai.

Atnaujinta 2024 03 05