„Atataria lamzdžiai-2019“ programa

Šventinę nuotaiką kurkime kartu!

XXXIV TARPTAUTINIS FOLKLORO FESTIVALIS „ATATARIA LAMZDŽIAI – 2019“

Skirtas Laikinosios sostinės atminimo metams

KTKC NUOTRAUKŲ GALERIJA

FACEBOOK’e

                                                         PROGRAMA

 ________________  GEGUŽĖS 31 D. PENKTADIENIS ________________________

 11.00 Festivalio vėliavos pakėlimas. Ugnies įžiebimas  Kauno tautinės kultūros centre, A. Jakšto g. 18

Seminaras „Kauno – Laikinosios sostinės kultūros atspindžiai“  

13.00 – 14.00 Lietuvos banko Kauno skyriuje, Maironio g. 25 (festivalio dalyviams)

14.30 – 17.00 Kauno tautinės kultūros centre, A. Jakšto g. 18

Veda lektorių komanda. PLAČIAU

17.00 – 19.00 Atidarymo koncertas „Kai užgiedu uždainuoju“   Kauno technologijos universitete, Laisvės al. 13  DAUGIAU

 20.00    Sutartinių ratas „Trijula sesiula“  Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje, Nepriklausomybės a. 14  DAUGIAU

________________  BIRŽELIO 1 D. ŠEŠTADIENIS  ______________________

11.00 – 17.00 Koncertas „Mano saule, ateik su daina“  Kauno pilies amfiteatre, Pilies g. DAUGIAU

11.00 – 18.00 Jomarkas – tradicinių rankdarbių kūrybinės dirbtuvės ŽIŪRĖTI

13.00 – 15.00 Folkloro ansamblių koncertai „Dureles pravėriau, kepurėlę kėliau“ Vilniaus gatvėje   VIETOS su dalyviais

13.00 Spektaklis „Žaislų pasaulio paslaptys“, skirtas Vaikų gynimo dienai   KTKC teatro studijoje, Kovo 11-osios g. 108 

 14.00 Vilniaus folkloro grupės „Ritingo“ albumo „Anksti rytą kėliau“ pristatymo koncertas  Maironio lietuvių literatūros muziejuje, Rotušės a. 13 DAUGIAU

15.00 Kauno folkloro ansamblio „Alda“ 5-mečio koncertas   LR Žemės ūkio rūmuose, K. Donelaičio g. 2 DAUGIAU

17.00 Didysis koncertas „Prie mūrų mūravotų“  Kauno pilies amfiteatre, Pilies g. DAUGIAU

20.00 Romansų vakaras „Aš prieisiu prie atviro lango“ Kauno Arkivyskupijos konferencijų salėje, Papilio g. 5  DAUGIAU

22.00 Naktišokiai „Subatos vėlų vakarą“ Kauno Arkivyskupijos konferencijų salėje, Papilio g. 5 DAUGIAU

 _______________  BIRŽELIO 2 D. SEKMADIENIS  ______________________

11.30 Užsienio dalyvių koncertas „Suvažiavo visi svečiai“  Kauno Šv. Jurgio Kankinio bažnyčios vidiniame kiemelyje, Papilio g. 7  DAUGIAU

13.00 Erdvinės muzikos veiksmas „Spengla“  Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje, Nepriklausomybės a. 14  Žiūrėti

14.00 KTKC folkloro ansamblio „Dailingė“ koncertas „Mano tėvužėlio žali sodužėliai“    Kauno valstybiniame lėlių teatre, Laisvės al. 87A ŽIŪRĖTI

15.00 Uždarymo koncertas „Kad galėčiau sugrįžt tuo keliu“, skirtas Pasaulio lietuvių metams. Festivalio vėliavos nuleidimas  Kauno Arkivyskupijos konferencijų salėje, Papilio g. 5  DAUGIAU

RENGINIAI NEMOKAMI                             AL 2019 Programa su dalyviais pilna     Program in ENGLISH

Dalyvauja užsienio ir Lietuvos folkloro ansambliai ir klubai: „Sakurakomachi“ (Japonija), „Shadiani“ (Sakartvelas), „Mzeshina“ (Sakartvelas), „Guda“ (Baltarusija), „Dimzēns“ (Latvija), „Birlik“ (Trakai), „Spengla“ (Vilnius), „Ūtara“ (Vilnius), „Ritingo“ (Vilnius), „Vilniaus gija“ (Vilnius), „Siaudela“ (Biržai), „Gojus“ (Širvintų r.), „Pajauta“ (Panevėžys, Utena), „Nostalgija“ (Panevėžio r.), „Pulkelis“ (Panevėžys), „Gegužraibė“ (Panevėžio r.), „Dagilėlis“ (Ukmergė), „Užnovietis“ (Šakių r.), „Nova“ (Šakių r.), „Sūduviai“ (Vilkaviškis), „Šilojai“ (Vilkaviškio r.), „Bruknyčia“ (Kalvarija), „Raskila“ (Birštonas), „Žilvita“ (Kaišiadorys), „Nesenstantys širdimi“ (Šiaulių r.), Tradicinė styginių instrumentų grupė (Šiaulių r.), „Auštaras“ (Kėdainių r.), „Drobulė“ (Jonavos r.), „Gija“ (Prienai), „Dūmė“ (Prienų r.), „Imsrė“ (Jurbarkas), „Vija“ (Trakų Vokė), „Riecimėlis“ (Lazdijai), „Šakija“ (Šakiai), „Susiedai“ (Alytaus r.), „Ginėja“ (Elektrėnai), „Sūduonia“ (Kazlų Rūda), „Gandružis“ (Kazlų Rūda), „Mėguva“ (Palanga), Kauno miesto ir rajono ansambliai: „Kupolė“, „Žaisa“, „Gadula“, „Sasutalas“, „Lokysta“, „Sodyba“, „Uosinta“, „Linago“, „Jotija“, „Brydė“,  „Alda“, „Ratilėlis“, „Dailingė“, „Bitula“, „Tautinukai“, „Žemynėlė“, „Sodailio“, „Serbentėlė“, „Viešia“, „Samylų senolės ir vaikaičiai“, „Griežlė“, „Karklė“, „Piliarožė“, „Devyniaragė“, „Kauno bandonija“, Kauno turo konkursų  „Tramtatulis“, „Patrepsynė“  laureatai

UŽSIENIO dalyviai  plačiau

Rengėjai: Kauno miesto savivaldybė, Kauno tautinės kultūros centras

Rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba

Partneriai: Vytauto Didžiojo universitetas, Kauno technologijos universitetas, Kauno miesto muziejus, Maironio lietuvių literatūros muziejus, Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Griškabūdžio kultūros centras, Jonavos kultūros centras, Kauno valstybinis lėlių teatras, LR Žemės ūkio rūmai, Kauno taikomosios dailės mokykla, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, Lietuvos tautodailininkų sąjunga, Šv. Jurgio Kankinio bažnyčia, VšĮ „Kaunas IN“

Informaciniai rėmėjai: „Kauno diena“, „Savaitė“, „Būdas“; svetainės: www.ktkc.lt, www.kaunas.lt, www.regionunaujienos.lt, www.aukstaitijosgidas.lt, www.elta.lt, www.eb.lt, www.alkas.lt, www.tautosakosvartai.lt, www.lietuve.lt, www.voruta.lt, www.kaunozinios.lt, www.gintarinesvajone.lt, www.kaunietis.lt, www.visit.kaunas.lt, www.kaunas.kasvyksta.lt, www.nemokamirenginiai.lt

Atnaujinta 2019 06 10