LIETUVIŠKI METŲ ŽENKLAI

LIETUVIŠKI METŲ ŽENKLAI

Skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams, 1-4 kl. mokiniams

Saulė, mėnulis, ugnis, gaidys, arklys, kiaušinis… Apie juos papasakos kiekvienas vaikas. Bet ar galėtume papasakoti apie aukso lentą praskilusią ir visą svietą sukėlusią? O ar žinote, kodėl kasdien saulė su mėnuliu varžo si? Viską mes čia sužinosim, viską sudėliosim. Nutiesime kelius į senolių patirtį ir išmintį, atversim tautosakos lobynus, pajausim gamtos ir gyvybės grožį. Išmoksim skaityti švenčių simbolius lengvai ir žaismingai. Programa skirstoma atsižvelgint į metų laikų kaitą, todėl galima pasirinkti vieną iš norimų temų:
Ruduo: Rudens lygiadienis, Rudens lauko darbai, Ganiavos pabaigtuvės-Ožio diena.
Žiema: Žiemos saulėgrįža, Adventas, Kūčios-Kalėdos, Žiemos darbai, Užgavėnės.
Pavasaris: Pavasario lygiadienis, Velykos, Atvelykis, Sekminės.
Vasara: Vasaros saulėgrįža, Rasos, Joninės

Informacija: tel. 8 673 29 741 arba el. paštu jurgita.kilikauskiene@ktkc.lt

PASLAUGŲ ĮKAINIAI:

Edukacinė programa  (1 val.) – 3 Eur vaikui/mokiniui; 1 Eur  vaikui/mokiniui (su nuolaida); suaugusiam 5 Eur,  suaugusiam (su nuolaida)  3 Eur

Edukacinių programų kainos nurodomos, kai edukacinė programa vykdoma neformaliojo vaikų švietimo mokykloje. Jei edukacinė programa vykdoma ją užsakiusioje kitoje mokykloje ar įstaigoje, paslaugos kaina didinama 1 Eur (asmenims su nuolaida – 0,50 Eur).

PASTABOS:

  • Paslaugos kaina su nuolaida vaikui (mokiniui) taikoma neįgaliems vaikams (mokiniams); nepasiturinčių šeimų, gaunančių socialinę paramą, vaikams (mokiniams); vaikų globos namų, socializacijos centrų auklėtiniams ar globotiniams, gyvenantiems vaikų globos šeimynose; vaikams (mokiniams) iš šeimų, kuriose auga trys ir daugiau vaikų.
  • Paslaugos kaina su nuolaida suaugusiajam taikoma studentams, pensininkams, neįgaliesiems.

Atnaujinta 2022 10 27