Studija „Menų dirbtuvėlės“

Mokytoja
Roma Kotryna Juškienė

El. pašto adresas
roma.juskiene@ktkc.lt

Telefono numeris
868792487

Išsilavinimas ir kvalifikacija
Aukštasis universitetinis, neformaliojo švietimo (dailės) mokytojas metodininkas

Programos paskirtis – savęs (savasties) ieškojimo, smalsumo sužadinimo, vaiko savirealizacijos, pažinimo ir lavinimosi poreikių tenkinimas, kūrybinių kompetencijų įgijimo ir tobulinimosi, socialinių, asmeninių – bendražmogiškųjų kompetencijų ugdymas. ,,Menų dirbtuvėlės” – tai sintezė menų: tapybos, grafikos, kompozicijos, piešimo, fotografijos, floristikos, etno amatų ir rankdarbių kultūros; tai idėjos namų dekoravimui, akcentuojant ekologinį požiūrį į mus supantį pasaulį – kuriant skatinti mažiau vartoti. Atliekant kasdienes užduotis visa tai ugdys vaikų kūrybines galias. Ugdytiniai dalyvaus parodose ir konkursuose, jaunųjų čiurlioniečių pleneruose, edukacinėse išvykose ir renginiuose. Ši veikla leis įgyti organizacinių gebėjimų, komunikavimo, iniciatyvumo ir kūrybingumo kompetencijų. Studiją gali lankyti 1- 8 klasių mokiniai.
Specialaus pasirengimo nereikia.

,,Menų dirbtuvėlių“ rankdarbiai – veltinukai -jauku ir šilta. Nes išglostyti  mintimis, rankomis ir širdimi. Ugdytiniai pristatė savo kūrybinius darbus Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Kauno regioninio turo parodoje ir dalyvavo baigiamajame renginyje. „Sidabro vainikėlis 2019“ – Urtės Lukšytės veltų eglės žaislų kolekcija „Dimų Kalėda kalėda“ ir Dovilės Sabulytės „Improvizacija tautinio kostiumo spalvomis. Atlieka 5 paukšteliai’“. Abi autorės regioniniame ture pelnė II -sios vietos diplomus.

,,Menų dirbtuvėlių“ autorių  kūrybiniai darbai, respublikinio moksleivių atviruko ir plakato konkurse ,,Kovo 11 -oji“ dalyviai. Viliaus ir Lukos piešiniai pateko tarp geriausiųjų, nominuoti už meniškai pateiktą istorinę atmintį.

,,Menų dirbtuvėlių“ autorių kūrybiniai darbai, dalyvavę nacionaliniame konkurse ,,Peizažas – Lietuvos spalvos“

Linksmai užbaigė velykinį laikotarpį ir susitiko su Velykų bobute miesto šventėje „Vaikų Velykėlės“.

Kauno miesto gabių moksleivių pagerbimo šventė VDU – ,,Menų dirbtuvėlių“ ugdytinės Regina Raižytė ir Urtė Lukšytė,respublikiniuose konkursuose pelniusios 1 – ąsias vietas. Mums buvo dovanotas Marijono Mikutavičiaus koncertas – jautriai, stpriai, galingai. Jėėė !

UŽGAVĖNĖS (ugdytinių piešiniai)  KŪRYBINIŲ DARBŲ GALERIJA

Socialiniame tinkle: facebook https://www.facebook.com/groups/366060224112740/

Atnaujinta 2021 11 26