Laimina miestą angelai – 2019

Gruodžio 5 d. 14.30 val. Kauno specialiojoje mokykloje, Apuolės g.11.

Tradicinės Advento akcijos „Laimina miestą angelai“ apibendrinimas. Dalyvavo Kauno tautinės kultūros centro ir Kauno specialiosios mokyklos ugdytiniai ir pedagogai. Vedė metodininkė Irma Odeta Lėvartė.

Kalėdinių žaisliukų galerija (vaikų darbai)

Laimina miesta angelai -2019 dalyvių sąrašas

Kauno specialiojoje mokykloje vyko tradicinė Advento akcija „LAIMINA MIESTĄ ANGELAI“

Buvo labai graži popietė Kauno specialiojoje mokykloje. Liejome angeliuką  iš vaško, o tai padėjo atlikti metodininkė Gintarė Putinienė. Advento dvasią palaikė dailininkė – apipavidalintoja Rita Grigauskienė ir metodininkė Irma Odeta Lėvartė. Liejant angelus ir gaminant žvakutes skambėjo kalėdiniai kūriniai Kauno tautinės kultūros centro kanklių studijos ansamblio „Luotelė“, vadovė Valė Dervinienė. Dalyviai, Kauno specialiosios mokyklos ugdytiniai ir pedagogai, buvo gerai nusiteikę išsiliejo iš vaško angeliuką ir pasidarė po žvakelę , kuriuos žadėjo padovanoti savo tėvams ,seneliams ir pan. Dar ugdytiniams padovanojome padarytus eglutės žaislus iš vilnos, kuriuos sunešė į parodą-akciją „Laimina miestą angelai“ KTKC studijų ir Kauno miesto gimnazijų, progimnazijų ugdytiniai.

Te laimina mus angelai!

Tradicinės advento akcijos-parodos ,,Laimina miestą angelai-2019“ apibendrinimas

2019 m. lapkričio – gruodžio mėn. tradicinės advento akcijos  ,,Laimina miestą angelai-2019“ kūrybiškumu dalinosi Kauno tautinės kultūros centro 8 studijos:  „Menų dirbtuvėlės“, „Molinukas“, „Karpiniai ir popieriaus plastika“, „Šiaudų plastika“, „Pynimėlis“, „Krivūlė“, „Metų ratas“, „Šlamutis“, Kauno miesto 12 ugdymosi įstaigos: Kauno tautinės kultūros centras, Kauno Jono Laužiko mokykla, Kauno A. Stulginskio mokykla-DC, Kauno Simono Daukanto progimnazija, Kauno Palemono gimnazija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija, Kauno šv. Kazimiero progimnazija, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija, VDU „Rasos“ gimnazija, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla, Kauno Petrašiūnų progimnazija, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija. Dalyvius ruošė 17 mokytojų.

Dalyviai apdovanojami padėkų raštais, o mokytojai pažymomis.

Akcijos koordinatorė Irma Odeta Lėvartė

Atnaujinta 2019 12 16