Moksleivių instrumentinio folkloro šventė „Čirpynė“

XI TARPTAUTINIS VAIKŲ IR JAUNIMO FOLKLORO FESTIVALIS  „BALTŲ RAŠTAI-2019“, SKIRTAS LIETUVIŲ TAUTOSAKOS RINKĖJO IR LEIDĖJO ANTANO JUŠKOS 200-ŲJŲ METŲ SUKAKČIAI

RUGSĖJO 21 d., ŠEŠTADIENIS                       

12 val. Moksleivių instrumentinio folkloro šventė „Čirpynė“

Kauno miesto muziejaus tautinės muzikos skyrius, L. Zamenhofo g. 4

       Dalyvauja:

  1. KTKC folkloro ansamblio „Ratilėlis“ styginių kapela (Justina Selibovskytė, Martyna Urbaitytė, Emilija Urbonavičiūtė, Liepa Medelinskaitė), vadovės Alvyda Česienė, Skaistė Gecevičienė, Dalia Terminaitė, Irena Vaitkevičiūtė
  2. Utenos meno mokyklos kapela „Mažasis Sietynėlis“ (Lukas Gaižutis, Paulius Dirma, Urtė Pipiraitė), mokytoja Rima Garsonienė
  3. KTKC folkloro ansamblio „Ratilėlis“ kapela (Gustas Glavickas, Titas Glavickas, Jonas Jurkonis, Dovydas Paškevičius, Adomas Paškevičius), vadovės Alvyda Česienė, Dalia Terminaitė
  4. Jokūbas Goscevičius (bandonija), Kauno „Vyturio“ gimnazija, mokytojas Algirdas Kasperavičius
  5. Kauno rajono Domeikavos gimnazijos vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Serbentėlė“ kapela (Kristupas Trečiokas, Dovydas Ragalskis, Emilija Vienažindytė, Simas Kuncaitis, Ždanas Nikitinas, Mija Nikitina, Rugilė Masionytė), vadovai Daiva Bradauskienė, Vilius Marma, Kamilė Jurelevičiūtė
  6. Arnas Koklevičius (vokiško tipo armonika), Kauno muzikos klubas „Bandonija“, vadovai Vilius Marma, Jokūbas Goscevičius
  7. Kauno rajono Domeikavos gimnazijos vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Serbentėlė“ kapela (Ieva Černiauskaitė, Erikas Rimša, Ernestas Steponkus), vadovai Daiva Bradauskienė, Vilius Marma, Kamilė Jurelevičiūtė
  8. Utenos meno mokyklos kapela „Mergaičių Sietynėlis“ (Monika Purvinytė, Karolina Laučiūtė, Rugilė Pipiraitė, Urtė Pipiraitė), mokytoja Rima Garsonienė
  9. Justas Kvedaras (armonika), Kauno muzikos klubas „Bandonija“, vadovai Vilius Marma, Jokūbas Goscevičius
  10. Utenos meno mokyklos kapela Sietynėlis“ (Jonas Ilčiukas, Deividas Pernavas, Augustinas Maniušis), mokytoja Rima Garsonienė
  11. Sankt Peterburgo neformalios veiklos centro folkloro studija „Žavoronok“, vadovė Irina Borisovna Runnova
  12. Ansamblis „Kauno bandonija“ (Justas Morkeliūnas, Vytautas Brazas, Svajūnas Birgiolas, Pijus Kaušikas, Matas Šinkūnas), vadovai Algirdas Kasperavičius, Vilius Marma

Finalinė polkutė

žiūrėti  FESTIVALIO PROGRAMA

Rengėjai:  Kauno miesto savivaldybė, Kauno tautinės kultūros centras

Partneriai: Etninės kultūros globos taryba, Lietuvos nacionalinis kultūros centras, Kauno technologijos universitetas, Vytauto Didžiojo universiteto Letonikos centras, Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Kauno miesto muziejus, Kauno taikomosios dailės mokykla, Kauno Palemono gimnazija

Informacija www.ktkc.lt

Atnaujinta 2019 09 19