Stovykla „Vasara su tradicine lietuvių kultūra“

Kauno tautinės kultūros centre kiekvienais metais birželio mėnesį kviečiami  7-12 metų vaikai vasaros atostogas pradėti poilsiaujant stovykloje 

„Vasara su tradicine lietuvių kultūra“!

KVIEČIAME REGISTRUOTIS!

Stovyklos trukmė – 5 dienos.

Vienos pamainos kaina –100 Eur.,  su nuolaida – 75 Eur.

2020 birželio 8–12 d. ir 15-19 d. nuo 8 val. iki 17 val.

Registracija iki gegužės 10 d. el. paštu vaida.kasparaviciene@ktkc.lt, kreiptis į pavaduotoją ugdymui Vaidą Kasparavičienę. Informacija: www.ktkc.lt

 

Tradicijos

Tradicijos ir papročiai užima svarbią, garbingą vietą ne tik tradicinėse šventėse, bet ir kasdienybėje. Tai mums ypač brangu, todėl  siekdami visa tai išsaugoti, dalinamės savo kūrybinėmis idėjomis ir patirtimi su Jumis. Turbūt nevienas esate girdėję, o kai kas ir įsitikinęs, kad mūsų stovykla – ypatinga. Džiaugiamės, galėdami Jums per tokį trumpą laikotarpį atskleisti tautos unikalumo paslaptis, suteikiant galimybę  pačiam vaikui pajusti tėviškės spalvų grožį ir suvokti, tai, kas esame, kuo gyvename ir kuo mes esame turtingi. Visa stovyklos veikla grindžiama etninės kultūros vertybių puoselėjimu.

Stovyklos tikslas  – puoselėti vaikų dvasinę kultūrą, pilietiškumą, sudarant sąlygas vasaros atostogų metu turiningai poilsiaujant ugdytis pažinimo, lavinimosi, saviraiškos poreikius, meninę ir estetinę kompetencijas,  plėtoti kūrybines galias, gebėjimus ir patirtį, saugojant  ir stiprinant sveikatą.

Modernumas

Mūsų siekis – kasdien tobulėti. Keičiatės Jūs ir Jūsų poreikiai, keičiasi ir mūsų požiūris į puoselėjamas vertybes. Nuolat atsinaujindami, ieškodami, kaip galėtume patraukiau ir turiningiau perteikti, tai, kas yra svarbu lietuviui – atviram pasaulio piliečiui, siekiame perteikti  gilias tradicinio paveldo tradicijas prieinamais būdais ir metodais šiuolaikiniam miesto vaikui. Mes tikimės, kad stovyklaudamas  VAIKAS:

  1. veiks, nebijodamas  bandyti ir klysti,
  2. supras amato svarbą ir įgys  verslo pagrindų,
  3. pasitikės savo jėgomis,
  4. išmėgins  įvairias priemones ir technologijas,
  5. patirs kūrybinį atradimo džiaugsmą,
  6. pramogaus, ieškos ir atras,
  7. kurs ir džiaugsis,
  8. leis laisvalaikį turiningoje aplinkoje,

keliaus ir draugaus bendraamžių būryje, todėl  ne tik taps geresnis, bet kartu įgydamas  etninės kultūros žinių, bus  – LAIMINGESNIS, o tėveliai bus RAMŪS dėl vaiko saugumo visą darbo dieną.

Laukiame Jūsų!

STOVYKLOS AKIMIRKOS

Atnaujinta 2020 02 18