Stovykla „Vasara su tradicine lietuvių kultūra“

Kauno tautinės kultūros centre kiekvienais metais birželio mėnesį kviečiami  7-12 metų vaikai vasaros atostogas pradėti poilsiaujant stovykloje 

„Vasara su tradicine lietuvių kultūra“!

Koronaviruso pandemija iki šiol paliko  2020 m. vasaros  sezoną niūrų kaip dumbliais apaugusį ežerą. Po ilgų savaičių, kai šeimos leido laiką namuose, o vaikams įprastą auklėjamąją, sportinę ir socialinę veiklą pakeitė jų asmeninė zona prie kompiuterio ekrano, stovykla – puiki galimybė vaikams smagiai, turiningai, aktyviai praleisti vasaros atostogas! Brangūs tėveliai, kviečiame registruoti savo atžalas.
Tikime, kad šių metų stovykla bus puiki patirtis – kaip ir praėjusiais metais – su kasdieniais apsilankymais  įvairiuose Kauno miesto muziejuose, gamtoje, kūrybinėmis-meninėmis užduotimis, žaidybine veikla bei 1 dienos pažintine-edukacine išvyka į įdomiausias Lietuvos vietas. Stovyklos programa skirta Tautodailės metams, tad vaikai kiekvieną dieną susipažins su įvairiais tautodailės kūrybos žanrais. Mūsų pedagogai yra ne tik puikūs etninės kultūros žinovai, turintys tvirtą meninę praktiką, bet ir gilias psichologines žinias,  kurių dėka vaikai skatinami kurti, improvizuoti, nebijoti klysti, rizikuoti, džiaugtis savo pasiekimais, bendrauti ir bendradarbiauti.
Pasiruoškite išskirtiniams vasaros nuotykiams!

Kreiptis į pavaduotoją ugdymui Vaidą Kasparavičienę, tel. +370 673 29 769,  el. paštu vaida.kasparaviciene@ktkc.lt.

Tradicijos

Tradicijos ir papročiai užima svarbią, garbingą vietą ne tik tradicinėse šventėse, bet ir kasdienybėje. Tai mums ypač brangu, todėl  siekdami visa tai išsaugoti, dalinamės savo kūrybinėmis idėjomis ir patirtimi su Jumis. Turbūt nevienas esate girdėję, o kai kas ir įsitikinęs, kad mūsų stovykla – ypatinga. Džiaugiamės, galėdami Jums per tokį trumpą laikotarpį atskleisti tautos unikalumo paslaptis, suteikiant galimybę  pačiam vaikui pajusti tėviškės spalvų grožį ir suvokti, tai, kas esame, kuo gyvename ir kuo mes esame turtingi. Visa stovyklos veikla grindžiama etninės kultūros vertybių puoselėjimu.

Stovyklos tikslas  – puoselėti vaikų dvasinę kultūrą, pilietiškumą, sudarant sąlygas vasaros atostogų metu turiningai poilsiaujant ugdytis pažinimo, lavinimosi, saviraiškos poreikius, meninę ir estetinę kompetencijas,  plėtoti kūrybines galias, gebėjimus ir patirtį, saugojant  ir stiprinant sveikatą.

Modernumas

Mūsų siekis – kasdien tobulėti. Keičiatės Jūs ir Jūsų poreikiai, keičiasi ir mūsų požiūris į puoselėjamas vertybes. Nuolat atsinaujindami, ieškodami, kaip galėtume patraukiau ir turiningiau perteikti, tai, kas yra svarbu lietuviui – atviram pasaulio piliečiui, siekiame perteikti  gilias tradicinio paveldo tradicijas prieinamais būdais ir metodais šiuolaikiniam miesto vaikui. Mes tikimės, kad stovyklaudamas  VAIKAS:

  1. veiks, nebijodamas  bandyti ir klysti,
  2. supras amato svarbą ir įgys  verslo pagrindų,
  3. pasitikės savo jėgomis,
  4. išmėgins  įvairias priemones ir technologijas,
  5. patirs kūrybinį atradimo džiaugsmą,
  6. pramogaus, ieškos ir atras,
  7. kurs ir džiaugsis,
  8. leis laisvalaikį turiningoje aplinkoje,

keliaus ir draugaus bendraamžių būryje, todėl  ne tik taps geresnis, bet kartu įgydamas  etninės kultūros žinių, bus  – LAIMINGESNIS, o tėveliai bus RAMŪS dėl vaiko saugumo visą darbo dieną.

Laukiame Jūsų!

STOVYKLOS AKIMIRKOS

Atnaujinta 2021 01 21