Viduramžių žaidimai

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūra. Žaidimai: „Kvirkatas“, „Tvirtovė“, „Malūnas“, „Laimės namai“, „Lapė ir žąsys“, „Soliteris“, „Arklių lenktynės“, „Tigrai ir ožiai“, „Kiškio gaudynės“.

Edukacinis užsiėmimas 5-8 klasių mokiniams

Veda Kristina Kliucevičiūtė-Mikulskienė

Kviečiame susipažinti su XIII-XVIII a. gyvavusios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūros trumpa istorine apžvalga. Sužinosite, kodėl buvo statomos medinės pilys? Kokia buvo kasdienybė pilyje? Per edukacinį užsiėmimą išgirsite senosios muzikos iš XVI -XVII a., kurią mėgo klausytis Barbora Radvilaitė. Viduramžiais žmonės meninę veiklą pakeisdavo treniruodamiesi su ginklais, tad susipažinsite su ginklais ir ginkluote. O jei nekariaudavo ir ne šokdavo, tai labai mėgo žaisti stalo žaidimus.

Padovanosime galimybę sudalyvauti stalo žaidimų turnyre ir žaisti stalo žaidimus: „Kvirkatas“, „Tvirtovė“, „Malūnas“, „Laimės namai“, „Lapė ir žąsys“, „Soliteris“, „Arklių lenktynės“, „Tigrai ir ožiai“, „Kiškio gaudynės“.

Dalyviai kviečiami atvykti į Kauno tautinės kultūros centrą (A. Jakšto g. 18, Kaunas).

Edukacinio uzsiėmimo trukmė – 1 val.

Daugiau informacijos: tel. + 370 622 61  775 arba el. paštu kristina.kliuceviciute@ktkc.lt

PASLAUGŲ ĮKAINIAI: edukacinė programa  (1 val.) – 3 Eur vaikui/mokiniui; 1 Eur  vaikui/mokiniui (su nuolaida); suaugusiam 5 Eur,  suaugusiam (su nuolaida)  3 Eur. Edukacinių programų kainos nurodomos, kai edukacinė programa vykdoma neformaliojo vaikų švietimo mokykloje. Jei edukacinė programa vykdoma ją užsakiusioje kitoje mokykloje ar įstaigoje, paslaugos kaina didinama 1 Eur (asmenims su nuolaida – 0,50 Eur).

PASTABOS:
*Paslaugos kaina su nuolaida vaikui (mokiniui) taikoma neįgaliems vaikams (mokiniams); nepasiturinčių šeimų, gaunančių socialinę paramą, vaikams (mokiniams); vaikų globos namų, socializacijos centrų auklėtiniams ar globotiniams, gyvenantiems vaikų globos šeimynose; vaikams (mokiniams) iš šeimų, kuriose auga trys ir daugiau vaikų.
*Paslaugos kaina su nuolaida suaugusiajam taikoma studentams, pensininkams, neįgaliesiems.

Atnaujinta 2022 06 14