Tradicinės popieriaus užuolaidėlės

Edukacinis užsiėmimas
,,Tradicinės popieriaus užuolaidėlės“ (gali vykti nuotoliniu būdu)

Vaikams, jaunimui, suaugusiems

Veda  Eglė VINDAŠIENĖ

Programoje:

Dalyviai supažindinami su lietuviškų karpinių menu, tradicinių popieriaus užuolaidėlių panaudojimu buityje seniau ir dabar; tradicinių užuolaidėlių kompozicijų principais, kt.  Pristatoma namų langų ir kambario puošybos elementų įvairovė.

Parodomi Lietuvos tautodailininkų karpinių meistrų kūriniai ir darbai.

Suaugusieji supažindinami su karpinių meistrų internetinėmis svetainėmis ir pasaulio karpiniais, naudojant šiuolaikines technologijas.

Praktinis darbas. Karpinys: tradicinės užuolaidėlės kirpimas, sulankstymas, klijavimas,  kt. (užduotis siejama su tradiciniu lietuvių kalendoriumi).

Kauno tautinės kultūros centre, A.Jakšto g. 18.
(Užsiėmimai gali vykti ir kitose miesto įstaigose bei nuotoliniu būdu)
Registracija iš anksto tel. +37067936715; el.paštas – egle.vindasiene@ktkc.lt

Daugiau skaityti apie karpinius čia: LIETUVOS TAUTODAILĖ- KARPINIAI

PASLAUGŲ ĮKAINIAI: edukacinė programa  (1 val.) – 3 Eur vaikui/mokiniui; 1 Eur  vaikui/mokiniui (su nuolaida); suaugusiam 5 Eur,  suaugusiam (su nuolaida)  3 Eur. Edukacinių programų kainos nurodomos, kai edukacinė programa vykdoma neformaliojo vaikų švietimo mokykloje. Jei edukacinė programa vykdoma ją užsakiusioje kitoje mokykloje ar įstaigoje, paslaugos kaina didinama 1 Eur (asmenims su nuolaida – 0,50 Eur).

PASTABOS:
*Paslaugos kaina su nuolaida vaikui (mokiniui) taikoma neįgaliems vaikams (mokiniams); nepasiturinčių šeimų, gaunančių socialinę paramą, vaikams (mokiniams); vaikų globos namų, socializacijos centrų auklėtiniams ar globotiniams, gyvenantiems vaikų globos šeimynose; vaikams (mokiniams) iš šeimų, kuriose auga trys ir daugiau vaikų.
*Paslaugos kaina su nuolaida suaugusiajam taikoma studentams, pensininkams, neįgaliesiems.

Atnaujinta 2022 02 07