Dalyvauk konkurse, prisek savo medžiagą

Dalyvauk
Danielė Mikalauskaitė
Simono dacho progimnazija
Jaunesniųjų grupė (5–8 klasių)
Rytė Medeckytė, Deimantė Žymantaitė, Viltė Verpečinskaitė, Austė Kasperavičiūtė, Lukas Simsonas
Šiaulių Ragainės progimnazija
Jaunesniųjų grupė (5–8 klasių)
Rūta Kinderevičiūtė
Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija
Mišrioji grupė (įv. amžius)
Paulė Lavrinovičiūtė, Agnė Lavrinovičiūtė
Vilniaus Žirmūnų gimnazija
Vyresniųjų grupė (9–12 klasių)
Martyna Levonaitė
Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyrius
Jaunesniųjų grupė (5–8 klasių)
Kamilė Minickaitė, Laura Batutytė, Viltė Peštenytė, Rūstis Navickas, Nikas Dobilas, Egidijus Kurpauskas, Edvinas Aleksejenko, Albertas Musa
Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Jaunesniųjų grupė (5–8 klasių)
Viltė Kiaurakytė , Greta Petrauskaitė
Klaipėdos Simono Dacho progimnazija
Jaunesniųjų grupė (5–8 klasių)
Jonas Basanavičius "Apė raganą ir vaikus"
Viltė Sebestinaitė, Viltė Bukšnytė, Kornelija Burdulytė
Alytaus r. Simno gimnazija
Jaunesniųjų grupė (5–8 klasių)
Luknė Mokolaitė, Goja Pakulaitė, Dovydas Augaitis, Smiltė Vaičiukynė, Samanta Tchasse Simo
Kauno Simono Daukanto progimnazija
Jaunesniųjų grupė (5–8 klasių)
Kamilė Minickaitė, Laura Batutytė, Viltė Peštenytė, Nikas Dobilas, Egidijus Kurpauskas, Edvinas Aleksejenko, Albertas Musa, Rūstis Navickas, Samuelis Šiaudkulis
Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Jaunesniųjų grupė (5–8 klasių)
Giedrė Benetytė, Danutė Kondratovič
Klaipėdos "Versmės" progimnazija
Jaunesniųjų grupė (5–8 klasių)
Jokūbas Kalamažnikas
Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija
Jaunesniųjų grupė (5–8 klasių)
Jokūbas Kalamažnikas
Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija
Jaunesniųjų grupė (5–8 klasių)
Gabšys Saveliji, Golubkov Artiom, Golubeva Darija, Grigorijeva Arina, Kac Maksim, Monachova Darija, Pichovskaja Karina, Susoeva Inga, Šein Angel, Žilina Olivija
Visagino kūrybos ir menų akademija/Animacijos studija “Juodas katinas”
Mišrioji grupė (įv. amžius)
Gabrielius Martinkėnas
Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyrius
Jaunesniųjų grupė (5–8 klasių)
Eva Novikovaitė
Šiaulių Ragainės progimnazija
Jaunesniųjų grupė (5–8 klasių)