NAUJIENOS

Rugsėjo 17 d. 13 val.

Kauno „Akropolyje“, III a. aikštėje

 

Mažieji kauniečiai kviečiami į vaikų būrelių ir užimtumo mugę „Išbandyk“

 

Nuotraukų galerija

 

Gražia kasmetine tradicija tapusi vaikų būrelių ir užimtumo mugė „Išbandyk“ šį sekmadienį visų besimokančių kauniečių laukia Kauno „Akropolyje“, kur miesto neformalaus švietimo organizatoriai bei mokyklos kviečia susipažinti ir išbandyti savo sugebėjimus sporto, menų, kultūros ir kitų sričių veiklose. Kiek anksčiau mugė turėjo pavadinimą „Pasirink“.

„Renginyje vaikai daugiau sužinos apie neformalaus švietimo ir kitas įstaigas, būrelius. Mažieji kauniečiai veiklas galės išbandyti ir pagal savo polinkius įsivertinti, ką norėtų veikti po pamokų“, – tikina Kauno savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Ona Gucevičienė.

Mugėje su savo veiklomis supažindins Kauno tautinės kultūros centras, Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykla, Kauno moksleivių techninės kūrybos centras, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, Kauno Sakralinės muzikos mokykla. Aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdus pristatys Kauno „Žalgirio“ akademija, sporto mokyklos „Gaja“, „Startas“.

Sekmadienį būrelių mugėje „Išbandyk“ tėvelių ir jų atžalų lauks ne tik neformalaus ugdymo įstaigų siūlomos veiklos. „Akropolio“ aikštelėje iškils scena, kurioje pasirodys savo gabumus tobulinantys mokyklų mokiniai – vokalistai, instrumentalistai, šokėjai ir teatralai. Be muzikinių ir meninių pasirodymų susirinkusieji bus kviečiami dalyvauti žaidimuose ir juose laimėti prizų.

Planuojama, kad būrelių mugė truks nuo 13 iki 17 val.

*  Renginio metu gali būti filmuojama, fotografuojama, viešinama

Renginį organizuoja Kauno miesto savivaldybė, Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykla ir Kauno „Akropolis“.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Atnaujinta 2023 09 18