Kviečiame registruotis į vasaros stovyklą

„Vasara su tradicine lietuvių kultūra“!

Koronaviruso pandemija iki šiol paliko  2020 m. vasaros  sezoną niūrų kaip dumbliais apaugusį ežerą. Po ilgų savaičių, kai šeimos leido laiką namuose, o vaikams įprastą auklėjamąją, sportinę ir socialinę veiklą pakeitė jų asmeninė zona prie kompiuterio ekrano, stovykla – puiki galimybė vaikams smagiai, turiningai, aktyviai praleisti vasaros atostogas!
Tikime, kad šių metų stovykla bus puiki patirtis – kaip ir praėjusiais metais – su kasdieniais apsilankymais  įvairiuose Kauno miesto muziejuose, gamtoje, kūrybinėmis-meninėmis užduotimis, žaidybine veikla bei 1 dienos pažintine-edukacine išvyka į įdomiausias Lietuvos vietas. Stovyklos programa skirta Tautodailės metams, tad vaikai kiekvieną dieną susipažins su įvairiais tautodailės kūrybos žanrais. Mūsų pedagogai yra ne tik puikūs etninės kultūros žinovai, turintys tvirtą meninę praktiką, bet ir gilias psichologines žinias,  kurių dėka vaikai skatinami kurti, improvizuoti, nebijoti klysti, rizikuoti, džiaugtis savo pasiekimais, bendrauti ir bendradarbiauti.
Pasiruoškite išskirtiniams vasaros nuotykiams!

Vaikui (su nuolaida) nurodyta paslaugos kaina taikoma neįgaliems vaikams (mokiniams); nepasiturinčių šeimų, gaunančių socialinę paramą, vaikams (mokiniams); vaikų globos namų, socializacijos centrų auklėtiniams ar globotiniams, gyvenantiems vaikų globos šeimynose; vaikams (mokiniams) iš šeimų, kuriose auga trys ir daugiau vaikų.

Išankstinė registracija nuo birželio 2 d. https://vasara.kaunas.lt/

Praėjusių metų akimirkos

 

Atnaujinta 2020 06 02