Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

KVIEČIAME visus centro darbuotojus, pedagogus,  jų ugdytinius paminėti Sausio 13-ąją ir dalyvauti 2020 m. sausio 7-13 d. akcijoje, skirtoje Laisvės gynėjų dienai.

Tautinės kultūros centre (A. Jakšto g. 18), KTKC etninės veiklos studijoje (Kalniečių g. 180), KTKC Teatro studijoje (Kovo 11-osios g. 108).

Sausio 13 d. 8.00-8.10 val. vyks pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“. ŽIŪRĖTI ČIA

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kviečia Lietuvos švietimo įstaigas, valstybės institucijas ir organizacijas bei visus geros valios žmones paminėti prieš dvidešimt devynerius metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių ir prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Kviečiame visus kartu,  visoje Lietuvoje, 2020 metų sausio 13 d. 8 valandą dešimčiai minučių languose uždegti vienybės ir atminimo žvakutes.

plačiau ATMINTIS GYVA-2020

2020 m. pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ Lietuvoje vyks jau tryliktą kartą. Minėjimas įgauna ypatingą prasmę ir reikšmę dabartinėje geopolitinėje situacijoje. Prieš 29 metus Lietuva nebuvo NATO ir ES nare, mūsų teritorijoje vis dar šeimininkavo okupacinė kariuomenė, tačiau vieninga ir laisvės trokštanti tauta tomis dienomis apgynė Lietuvos nepriklausomybę ir pasipriešino agresoriui. Manome, kad ir šiandien pilietiškumas ir visuotinis pasiryžimas ginti savo šalį yra kertinis potencialų agresorių atgrasantis veiksnys. Artėjantis Laisvės gynėjų dienos minėjimas yra puiki proga parodyti ne tik sau, bet ir visam pasauliui (taip pat ir potencialiems agresoriams), kad ir šiandien esame vieningi ir pasiruošę apginti iškovotą laisvę. Šių metų pilietinę iniciatyvą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.

Organizatorius: Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti

Atnaujinta 2020 01 10