Konkurso „Giminės medis-2019“ apdovanojimai

2019 m. lapkričio 26 d. į Kauno arkivyskupijos konferencijų salę sugužėjo respublikinio projekto „Giminės medis-2019“, skirto Vietovardžių metams, dalyviai, juos ruošę mokytojai, tėveliai, giminaičiai.

RENGINIO AKIMIRKOS ŽIŪRĖTI

2019 metų projekte „Giminės medis“ dalyvavo 130 vaikų ir jaunuolių iš visos Lietuvos.

Net 44 dalyviai pateikė kūrybinius darbus „Giminės medis“. Daugiau nei 24 dalyvių pristatė savo giminės herbus: kūrė naujai arba pateikė giminės istorinį herbą, kūrybinius darbus „Šeimos relikvija ir fotografija“ pateikė 35 vaikinai ir merginos, o „Mano šeimos istorijas“ parašė 17 dalyvių.

Jiems pasiruošti padėjo ne tik šeimos nariai, bet ir 44 pedagogai.

Projekte dalyvavo mokiniai iš Biržų rajono Papilio, Vilkaviškio rajono Gižų ir Gražiškių, Palangos , Panevėžio, Panevėžio rajono Upytės, Pasvalio, Radviliškio r. Pakalniškių ir Pociūnėlių, Šiaulių rajono Kužių, Tauragės r. Žygaičių, Trakų r. Rūdiškių, Ukmergės, Kauno,

Vilniaus mokyklų.

Apdovanoti šie  kūrybinių darbų autoriai:

„Mano šeimos istorija“:

Meda Šriupšaitė, Kauno Palemono gimnazija, mokytoja Rita Rulevičiūtė (1-4 klasės)

Gabija Paulauskaitė, Kauno rajono Babtų gimnazija, mokytoja Laima Grucė (5-8 klasės)

Rugilė Godliauskaitė, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija, mokytoja Laima Bytautienė (9-12 (I-IV gimnazijų klasių) klasės

„Giminės medis“:

Rapolas Butkus, Kauno „Šilo“ pradinė mokykla, mokytoja Aida Lukminienė (1-4 klasės)

Emilija Liutkutė, LSMU gimnazija, mokytoja Jurgita Žulpienė  (5-8 klasės)

Meda Bublauskaitė, Kėdainių Šviesioji gimnazija (9-12 (I-IV gimnazijų klasių) klasės)

„Šeimos relikvija ir fotografija“:

Urtė Malatokaitė, Kauno Montesori mokykla-darželis „Žiburėlis“, mokytoja Ilvika Šeporaitienė (1-4 klasės)

Samanta Sao Pedro, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija, mokytoja Auksė Pukinskienė (5-8 klasės)

Elena Titova, Vilniaus Simono Daukanto gimnazija, mokytoja Danutė Pilipavičiūtė (9-12 (I-IV gimnazijų klasių) klasės)

„Giminės herbas“:

Vaiva Miliauskaitė, KTU inžinerijos licėjus, mama Marija Miliauskienė (1-4 klasės)

Kamilė Dranginytė, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla – daugiafunkcis centras, mokytoja Virginija Armanavičienė (5-8 klasės)

Faustas Semėnas, Vilniaus Simono Daukanto gimnazija, mokytoja Danutė Pilipavičiūtė (9-12 (I-IV gimnazijų klasių) klasės)

Papildomais prizais apdovanoti:

Silvija Jankauskaitė, Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija, mokytoja Aldona Adomaitytė, už kūrybinį darbą „Mano šeimos istorija“;

Agnietė Zelepūgaitė, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla, mokytoja Elvyra Augustinavičienė, už kūrybinį darbą „Mano šeimos istorija“;

Deivina Bendikaitė, Laura Simonaitytė, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija, mokytoja Eglė Simonaitienė už kūrybinį darbą „Mano šeimos istorija“ (Kilovos dvaro istorija).

KTKC metodininkė Jurgita Kilikauskienė

Rengėjas: Kauno tautinės kultūros centras

Partneriai: Kauno krašto bajorų draugija, Lietuvos bajorų kraštų susivienijimas, ir Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija

Informacija: tel.+370 673 29741, +370 686 85545

Atnaujinta 2019 11 29