„Animuoju lietuvišką pasaką“ 2017 m. baigiamasis etapas

Respublikinio tautosakos ekranizacijos konkurso „Animuoju lietuvišką pasaką“ 2017 m. dalyvių kūrybinių darbų viešasis vertinimas baigėsi.
Dėkojame visiems, kurie aktyviai balsavo ir rinko publikos numylėtinius filmukus. O kol suskaičiuosime visus viešojo balsavimo ir vertinimo komisijos balsus, siūlome nenuobodžiauti ir prisiminti jūsų filmukus dar kartą.

Rezultatus paskelbsime baigiamajame konkurso renginyje. Visų laukiame Kauno tautinės kultūros centre, A.Jakšto g. 18, gruodžio 8 d. 14 val.

 

Šiame konkurse mes sulaukėme draugų:

„Animotukas“– vienas žinomiausių lietuviškos, draugiškos, animacijos kūrėjų, šiais metais padovanos išskirtinį prizą. Animotuko komanda pakvies vyresnės amžiaus grupės pirmos vietos laimėtojus atvykti pas juos ir pamatyti, kur vyksta animacijos stebuklas ir magija. Čia prizininkai sužinos daugiau apie tai, kaip atsiranda animacija, kaip vyksta kūrybinis procesas, kokia programinė įranga ir priemonės naudojamos, turės progą pabendrauti su profesionaliais animacijų kūrėjais ir klausti visų juos dominančių klausimų. Norėdami daugiau sužinoti, kas yra „Animotukas“ apsilankykite: www.animotukas.lt

„Meinart“ – animacijos studija, kurianti trumpametražius reklaminius, socialinius, aiškinamuosius animacinius filmus, taip pat dovanoja jaunesniojo amžiaus grupės pirmos vietos laimėtojams edukacinį apsilankymą savo studijoje susipažinti su animacijos atsiradimo, kūrybiniu procesu, priemonėmis, programomis ir animacijos verslu. Norėdami daugiau sužinoti apie „Meinart“ apsilankykite: www.meinart.lt

Šiame konkurse turime labai garbingą vertinimo komisiją, kuri žiūri filmukus, vertina juos, vėl žiūri, ir vėl vertina ir tikrina, kaip tinkamai filmai atitinka nustatytus vertinimo kriterijus. Komisija skiria nuo 1 iki 3 taškų labiausiai patikusiems darbams. Jų dėka bus nustatyti I-III vietų laimėtojai. Maksimalus komisijos taškų skaičius – 15.

Taigi, leiskite pristatyti komisiją:
Pirmininkė:

Vaida Kasparavičienė – Kauno tautinės kultūros centro direktorės pavaduotoja ugdymui.

Nariai:

Rita Grigauskienė – Kauno tautinės kultūros centro dailininkė-apipavidalintoja

Prof. Dr. Gražina Kazlauskienė – VDU Kultūrų studijų ir etnologijos katedros profesorė, vadovėlio aukštųjų mokyklų studentams „Lietuvių tautosaka“, 2005; monografijos „Mitas – tautosaka – vaikų literatūra“, 2007; kolektyvinės monografijos „Šiuolaikininis moksleivių folkloras“, 2013 (bendraautorė); apie 100 mokslinių straipsnių, publikuotų Lietuvos, Rusijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Suomijos leidiniuose, autorė.

Meinardas Valkevičius – kino ir animacijos profesionalas, seniai kuriantis animacinius filmus ir šiuo metu vadovaujantis animacijos studijai „MeinArt“. Būdamas prisiekusiu animacijos gerbėju, veda animacijos paskaitas/dirbtuves mažiesiems ir suaugusiems, kurių metu jie patys gali sukurti savo animacinį filmą. Taip pat aktyviai rašantis atsiliepimus apie pamatytą naują animacinį ar fantastinį filmą ir neįsivaizduojantis nė dienos be kino.

Vladislavas Berežokas – asociacijos „Animacijos laboratorija“ vadovas, animacinio filmo „Zuikio kopūstai“ autorius, už kurį gavęs festivalio „Tindirindis“ parindinį prizą – „Riešuto“ statulėlę; animacijos terapijos įkūrėjas.

Atnaujinta 2018 11 15