Trys Karaliai laimino Kauną

Šventinį Kalėdų laikotarpį 2017 m. sausio 6 dieną Kaune pabaigė tradicinės Trijų Karalių eitynės ir teatralizuotas koncertas „Trys Karaliai atkeliavo – visas svietas uždainavo“. Laisvės alėja ir Vilniaus gatve iki Rotušės aikštės kartu su trimis išminčiais iškilmingai keliavo persirengėlių svita. Jiems kelią rodė Angelas, nešinas žvaigžde, o aplinkui sukinėjosi Giltinė. Nebodami šalčio kalėdotojai šoko ir dainavo, trumpam sustodami prie Kauno miesto savivaldybės, LR istorinės prezidentūros Kaune, Arkikatedros bazilikos prakartėlės.

Trys Karaliai laimino Kauną, paskelbė, kad jau baigėsi kalėdojimo laikas ir metas vėl kibti į darbus. Susirinkusiuosius į Rotušės aikštę sveikino Kauno miesto mero patarėja Orinta Leiputė.

Teatralizuotame koncerte „Trys Karaliai atkeliavo – visas svietas uždainavo“ dalyvavo folkloro ansambliai „Žaisa“ (vadovai G. R. Pečiulienė, M. P. Pečiulis), „Kupolė“ (vadovė D. Bradauskienė), jie ragino žmones patrepsėti, nesušalti, jiems talkino ir ratelius linksmai suko folkloro ansambliai „Sodyba“ (vadovė J.Špakauskienė), „Jotija“ (M. P. Pečiulis). Išskirtinę programą parodė šokio su ugnimi studija „Ugnies valdovai“: aistringai suko liepsnojančius Saulės simbolius, patvirtindami, kad Šviesa tikrai sugrįžta!

Kauno tautinės kultūros centras nuoširdžiai dėkoja visiems bičiuliams, dalyviams, partneriams ir miestiečiams už buvimą drauge, padėjusiems sukurti jaukią ir šiltą šventę šaltą dieną.
Laimės Jums ir Jūsų namams!

„KAS VYKSTA KAUNE“ REPORTAŽAS….. „KAUNO DIENOS“ REPORTAŽAS

Atnaujinta 2018 07 20