KAUNĄ SVEIKINO TRYS KARALIAI

Sausio 6 d., Kaune Laisvės alėja į Rotušės aikštę keliavo Trys karaliai su palyda ir kvietė iškilmingai užbaigti kalėdinį laikotarpį.

ŠVENTĖS AKIMIRKOS:

KTKC NUOTRAUKŲ GALERIJA

KAS VYKSTA KAUNE

LIETUVOS RYTAS

DELFI

Dalyvavo Kauno folkloro ansambliai „Kupolė“, „Žaisa“, „Sodyba“, „Jotija“, „Lankesa“, „Dailingė“, „Ratilėlis“, šokio su ugnimi studija „Ugnies valdovai“

Rengėjai: Kauno miesto savivaldybė, Kauno tautinės kultūros centras

KAUNĄ TRADICIŠKAI APLANKĖ TRYS KARALIAI
Šventinį laikotarpį sausio 6 dieną Kaune pabaigė tradicinės Trijų Karalių eitynės. Gerą žinią, laimę bei kitokias dovanas nešantys Kasparas, Merkelis ir Baltazaras pasveikino visus miestiečius ir svečius. Linkėdami sveikatos, laimingų ir turtingų metų, karaliai priminė, jog laikas grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. Laisvės alėja bei Senamiesčiu iki Rotušės aikštės kartu su išminčiais iškilmingai keliavo gausi persirengėlių svita. Jiems kelią rodė Angelas, nešinas žvaigžde. Senasis Krivis priminė, kad atnešta elnio Devyniaragio saulė jau apsivertė ant kito šono, o diena pailgėjo per gaidžio žingsnį…
Nebodami šalčio kalėdotojai linksmai šoko ir dainavo, trumpam sustodami prie Kauno miesto savivaldybės, viešosios bibliotekos, LR istorinės prezidentūros Kaune, prakartėlės.
Rotušės aikštėje prie miesto eglutės vyko nuotaikingas teatralizuotas koncertas „Trys Karaliai atkeliavo – visas svietas uždainavo“. Miestiečius pasveikino Kauno miesto tarybos Švietimo ir kultūros komiteto pirmininkė Ina Pukelytė. Renginio vedėjai Šeimininkas ir Šeimininkė miesto bendruomenei paskelbė, kad jau baigėsi kalėdojimo, svečiavimosi ir linksmybių laikas, ragino nupuošti Kalėdų eglutes, kvietė nesušalti ir patrepsėti drauge su folkloro ansambliais „Žaisa“, „Kupolė“, „Dailingė“, „Sodyba“, „Jotija“, „Lankesa“, „Ratilėlis“.
Koncertą vainikavo šokio su ugnimi studijos „Ugnies valdovai“ įspūdinga programa. Žiūrovai galėjo jausti ir matyti muzikos, šokio, choreografijos, kostiumų bei šviesų sintezės reginį: sukosi ugniniai ratai, degė saulės ženklai. Saulė sugrįžo!

Kauno tautinės kultūros centras nuoširdžiai dėkoja visiems bičiuliams, dalyviams, partneriams ir miestiečiams už buvimą drauge, padėjusiems sukurti jaukią ir šiltą šventę šaltą dieną.
Laimės Jums ir Jūsų namams!

Atnaujinta 2018 08 05