Advento koncertas „Už girių girių-2014“

Nuskambėjo tradicinio advento koncerto ,,Už girių girių-2014” dainos

2014 m. gruodžio 5 d. Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčioje santūriai, bet iškiliai nuskambėjo Kauno folkloro ansamblių tradicinio advento koncerto ,,Už girių girių” dainos.
Advento metu reikia pabūti vienumoje su savimi, tam kad galėtumėme atsigręžti į save, priimti aplinkinių skleidžiamą šviesą į savo širdis. Tradiciniame advento koncerte ja dalinosi šešiolika folkloro ansamblių, kurių dalyviai buvo įvairaus amžiaus: nuo mažiausių iki vyresnių. Koncerto metu aplinkinių skleidžiamą šilumą priimti į savo širdis buvo nesunku ir gera, kadangi dalyvaudami šventose Mišiose, klausydamiesi folkloro ansamblių atliekamų advento giesmių ir autentiškų senųjų dainų, draugėje apmąstėme vargus ir džiaugsmus, pasisėmėme vidinės ramybės ir sustiprinome savo dvasią.

Susirinkę dalyviai bei svečiai prasmingai ir jaukiai praleido vakarą, pabuvoję kartu su malda ir giesme, jį užbaigė kartu atliekama advento daina „Už girių girių“.
Advento metu linkime laukti didžiųjų švenčių dalinantis su kitais gerumu, nesavanaudiškumu, atjauta ir šiluma, kadangi tai yra didžiausios žmonijos vertybės, kurios nedega, nerūdija, negęsta, o pasidalinus jomis – atsiperka dešimteriopai.

NUOTRAUKOS FACEBOOK’e
VIDEO-Žaisa VIDEO-Goštauta VIDEO-Ratilėlis VIDEO-Ratilėlis VIDEO-Praviena VIDEO-Praviena

Atnaujinta 2018 08 06