Miestą jau laimina angelai!

Miestą jau laimina angelai!

Prasidėjus adventui, prasidėjo įvairios advento akcijos. Suskridę į Kauno tautinės kultūros centrą angelai nutūpė kūrybiniuose Kauno miesto ugdymo įstaigų vaikų darbuose – skarelėse, kurias galite pamatyti tradicinės akcijos „Laimina miestą angelai“ parodoje. Akcijos tikslas – dalintis kūrybinėmis idėjomis ir kūrybiniais darbais, siekiant, kad pačių sukurtomis šventinėmis puošmenomis galėtume džiuginti vieni kitus, darbus dovanojant Kauno vaikų ir senelių globos įstaigoms.

Į akciją įsijungė ir Kauno tautinės kultūros centro tautodailės ir etninės veiklos studijų ugdytiniai.

Angelai jau sklando Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinėje mokykloje, gruodžio 2-10 d. nutūps „Varpelio“ pradinėje mokykloje, Šv. Kazimiero pagrindinėje mokykloje, „Ryto“ pradinėje mokykloje, Tado Ivanausko progimnazijoje, Jono ir Petro Vileišių mokykloje – daugiafunkciniame centre, Tautinės kultūros centre, Tautinės kultūros centro etninės veiklos studijoje.

Tikimės, kad kūrybingų mokytojų dėka akcija iš studijų pasklis po visas šių mokyklų klases, iš mokyklų nukeliaus į namus, iš namų… Tai tegul lieka Angelo skrydžio paslaptimi… Akcijos organizatoriai tikisi, kad jeigu nors vienas giminaitis ar kaimynas, galbūt tiesiog prašalaitis, bus pradžiugintas vaikų rankų darbeliu, visiems nuo to bus tik šviesiau ir geriau.

Visus norinčiuosius prisijaukinti angelą, ypač šeimas su vaikais, kviečiame gruodžio 5 d. 15 val. atvykti į tradicinių amatų dirbtuves vaikams ir visai šeimai „Pasipuoškime namus Kalėdoms“, pasimokysite atlikti karpinį „Skarelė“. Būtina registracija iš anksto: tel. 8-67936715.

Kauno tautinės kultūros centro studijų/ansamblių ugdytinius, jų tėvelius ir artimuosius kviečiame dalyvauti advento dainų ir žaidimų vakaronėje „Dainuokim“ (gruodžio 11 d., 18 val.), kartu aplankant tautodailininko Ričardo Grekavičiaus (Kaunas) kalvystės darbų parodą „Angelai“ ir tautodailininkės Gitos Kolosovienės (Rokiškis) karpinių parodą „Čežančių popieriaus lapų istorijos“. Įėjimas nemokamas.

Gruodžio 17 d., trečiadienį, 16 val. KTKC (A.Jakšto g. 18) vyks tradicinės advento akcijos – parodos „Laimina miestą angelai-2014“ dalyvių susibūrimas. Įėjimas nemokamas.

Telaimina mus angelai!

Atnaujinta 2018 08 07