Giminės medis-2014

Penkioliktą kartą susirenkame po projekto „Giminės medis“ laja

Respublikinio projekto ,,Giminės medis – 2014“, skirto Bendruomenių ir šeimos metams, dalyvių kūrybinių darbų parodos pristatymas ir konkurso laureatų apdovanojimas vyko 2014 m. lapkričio 27 d. Istorinėje LR Prezidentūroje Kaune (Vilniaus g. 33). Dalyvavo senosios muzikos ansamblis „Viola“ (vadovė Lina Apuokienė), LBKS Kauno krašto bajorų draugijos nariai.

Projektas „Giminės medis“ jau penkioliktąjį kartą pakvietė vaikus, jaunuolius ir jų šeimos narius tapti savo šeimos metraštininkais. 2014-ieji Kaune paskelbti Bendruomenių ir šeimos metais. Šiais metais projekto tikslas – skatinti jaunimą domėtis savo šeimos, bendruomenės, valstybės praeitimi, saugoti tautos tapatumą, didžiuotis savo šeima, gimtąja šalimi, lavinti meninius, kūrybinius gebėjimus.
Paroda eksponuojama lapkričio 3 – 27 d. Kauno tautinės kultūros centre, A. Jakšto g. 18.
Projekto parodos dalyviai dalinasi savo šeimos tradicijomis, šeimos narių fotografijomis, relikvijomis, pasakojimais, prisiminimais, apie svarbius savo šeimos įvykius. Projekto dalyviai galėjo rinktis bet kurią iš žemiau pateiktų kūrybinių darbų temų: „Mano šeimos istorija, „Šeimos fotografija“, „Šeimos relikvija“, „Giminės medis“, „Giminės herbas“.

Projekto partneriai: Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos (LBKS) Kauno krašto bajorų draugija, Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra Kaune

Atnaujinta 2018 08 07