Užgavėnės linksmai, 2012

2012 m., vasario 21 d., antradienį
Kauno tautinės kultūros centras kvietė į UŽGAVĖNES KAUNO SENAMIESTYJE Persirengėliai linksmino ir koncertavo M. Valančiaus, Vilniaus gatvėse.

FOTO 15 min

Dalyvavo folkloro ansambliai „Sodyba“ (vadovė Jonė Špakauskienė), ,,Sodailio“ (vadovė Daugailė Braziulytė), studija „Gyvasis folkloras“ (vadovė Vita Braziulienė), grojo Jonavos suaugusiųjų švietimo centro kapela „Lankesa“ (vadovas Antanas Kirvelevičius).

Iki vasario 28 d. veikia paroda
Adolfo Viluckio (Kretinga) ir Antano Lastausko (Kalvarija) TRADICINĖS UŽGAVĖNIŲ KAUKĖS DARBAI
Lankymas: darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00, penktadienį nuo 9:00 iki 15:45, pietūs 12:00 – 13:00
Užgavėnės linksmai!
Gerbiami kauniečiai ir svečiai, kaip ir kasmet, taip ir šiais metais, Kauno tautinės kultūros centras kviečia išvaryti visas negandas ir žiemą iš savo kiemo, linksmai atšvęsti Užgavėnes, sočiai ir riebiai septynis, o gal ir daugiau kartų per dieną prisivalgyti šiupinio, virtos kiaulės knyslės ar galvos, krosnyje šutintos kiaulės kojos ar ausies, užsikąsti blynų, šiais valgiais pavaišinti persirengėlius, o gal ir patiems jais pabūti. (Šį kartą valgius pasigaminti teks patiems…)
Kada? 2012 metų vasario 21 dieną, antradienį, 17-18 val.
Kur? Po darbo eiti ne į namus, o skubėti prie Kauno tautinės kultūros centro (A. Jakšto g. 18) švęsti Užgavėnių Kauno senamiestyje.
Kas ten lauks? Užgavėnių persirengėliai.
Ką ten veikti? Paveiksluotis ir matuotis Užgavėnių kaukes. Dainuoti, šokti, pokštauti, šėlioti M. Valančiaus, Vilniaus gatvėse.
Tuos „sunkius“ darbus atlikti padės: folkloro ansambliai „Sodyba“ (vadovė Jonė Špakauskienė), ,,Sodailio“ (vadovė Daugailė Braziulytė), studija „Gyvasis folkloras“ (vadovė Vita Braziulienė), Jonavos suaugusiųjų švietimo centro kapela „Lankesa“ (vadovas Antanas Kirvelevičius).
Šią netvarką organizuoja: Kauno tautinės kultūros centras

Atnaujinta 2018 08 14